top of page

Originální Nápady na Svatební Hry, které Oživí Vaši Svatbu!"


 1. Kvíz o novomanželech: Připravte kvíz s otázkami o novomanželích, jako jsou jejich oblíbené filmy, hudba, místa nebo vzpomínky. Hosté mohou odpovídat a soutěžit o ceny.

 2. Hledání pokladu: Uskutečněte hru "hledání pokladu" s úkoly a nápovědami rozmístěnými po celém místě svatby. Úkoly mohou zahrnovat otázky, úkoly nebo fotografování určitých věcí.

 3. Fotografický lovecký závod: Rozdělte hosty do týmů a dejte jim seznam fotografií, které mají pořídit během svatby, jako jsou polibky, tanečníci, květinové aranžmá atd. Tým s nejvíce splněnými úkoly vyhrává.

 4. Vítejte nového člena rodiny: Požádejte hosty, aby napsali krátký vtip nebo příhodu o novomanželech. Poté nechte novomanžele vybírat nejlepší příběhy a předčítat je všem.

 5. Limbo: Uspořádejte soutěž v limbu pro hosty všech věkových kategorií. Kdo se nejvíce ohne pod limbo tyčí bez dotknutí se jí, vyhrává.

 6. Karaoke: Připravte karaoke stanici s oblíbenými písničkami novomanželů a nechte hosty zazářit na pódiu.

 7. Puzzle s fotografií novomanželů: Nechte vytvořit puzzle z fotografie novomanželů a dejte každému hostu kousek. Ti pak musí spolupracovat, aby složili obrázek.

 8. Svatba Bingo: Vytvořte bingo karty s typickými událostmi nebo slovy spojenými se svatbou. Hosté označují pole na kartách, když se události stanou.

 9. Kouzelné slovo: Vyberte "kouzelné slovo", které hosté nesmějí během večera používat. Pokud někdo poruší pravidlo, může ho získat druhý host odložením klíče nebo mince do sklenice.

 10. Štafetové hry: Uspořádejte štafetové závody s úkoly jako je balení svatebního dárku, skládání sukně z toaletního papíru nebo přenášení šampaňského.

 11. Jméno That Tune: Zahrajte hru, kde hosté hádají názvy písní, když slyší jen krátký úryvek.

 12. Rady pro novomanžele: Požádejte hosty, aby napsali krátkou radu nebo přání pro novomanžele a uložte je do krabice. Novomanželé je pak mohou přečíst až po svatební cestě.

Tyto svatební hry přidají do vaší svatby zábavu a interakci mezi hosty, což vytvoří nezapomenutelné a radostné vzpomínky pro všechny.

42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page