top of page

Pohádková Výzdoba pro Narozeniny Princezen a Rytířů"

Zde je několik nápadů jak by taková oslava narozenin měla vypadat :

  1. Vstupní brána: Vytvořte vstupní bránu ve tvaru hradu s vlajkami, které symbolizují princezny a rytíře.

  2. Stoly a židle: Pokryjte stoly bílými ubrusy a umístěte na ně středové dekorace v podobě korun a štítů. Židle mohou být zdobené stuhami v růžové a modré barvě.

  3. Květinové aranžmá: Použijte květinové aranžmá ve stylu princezen a rytířů, s kombinací růží, mečů a štítů.

  4. Nápisy: Umístěte nápisy s motivy princezen a rytířů na stěny nebo na stoly, jako jsou nápisy "Vítejte na království" nebo "Vítězství v závodě".

  5. Fotokoutek: Vytvořte fotokoutek s rekvizitami, jako jsou koruny, meče, štíty, princeznovské šaty a rytířské helmy, kde se hosté mohou fotografovat.

  6. Dort: Objednejte dort ve tvaru hradu nebo koruny, který bude zdobený motivy princezen a rytířů.

  7. Ozdoby na strop: Pověste na strop závěsy, girlandy a balónky v růžové, modré a stříbrné barvě, které připomínají princezny a rytíře.

  8. Stěnové nástěnné dekorace: Umístěte na stěny nástěnné dekorace s motivy princezen a rytířů, jako jsou obrazy hradů, princezen a draků.

  9. Jídelníček: Vytvořte jídelníček s názvy jídel inspirovanými princeznami a rytíři, jako jsou "Princeznin polévka" nebo "Rytířský roastbeef".

  10. Herní aktivity: Uskutečněte herní aktivity, jako jsou lov dračích pokladů, střílení šípů do terčů a závodní hry na rytířských koních.

Taková výzdoba vytvoří zábavnou a kouzelnou atmosféru, která bude oslavovat svět princezen a rytířů a přinést radost všem hostům.Grand Events

18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page