top of page

Zde jsou některé tipy:jak správně vyzdobit svatební stoly!

  1. Stolní textilie: Začněte s kvalitními stolními textiliemi jako jsou ubrusy a běhy. Vyberte barvy a vzory, které ladí s celkovým stylem a barevným schématem svatby.

  2. Stolní dekorace: Přidat na stůl středovou dekoraci, jako jsou květinové aranžmá, svíčky, svatební věnce, skleněné vázy nebo svatební mísy s květinami.

  3. Nádobí a příbory: Vybavte stůl kvalitním nádobím a příbory, které ladí s celkovým stylem svatby. Můžete zvážit i personalizované příbory nebo nádobí s monogramem nevěsty a ženicha.

  4. Místa pro hosty: Vytvořte na stolních označení pro hosty s jejich jmény nebo místy, aby každý věděl, kam si sednout. To může být součástí stolní dekorace nebo samostatného prvkem, jako jsou karty s místy.

  5. Doplňky: Přidejte na stůl drobné doplňky jako jsou svatební poděkování, menu, ozdoby nebo konfety. Tyto prvky mohou přidat osobní dotek a dokončit vzhled stolu.

  6. Osobní dotek: Nezapomeňte přidat na stůl osobní dotek, který odráží osobnost nevěsty a ženicha. To může být například fotografie, citáty, oblíbené předměty nebo rodinné tradice.

Důležité je, aby výzdoba stolu byla vkusná, koordinovaná a přizpůsobená celkovému stylu a atmosféře svatby. Buďte kreativní a nebojte se experimentovat s různými prvky a nápady!


30 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page